M-Event
Tailor-made
Cultureel
Bijzonder
Sportief
Workshops
Beetletour
Speciaal Vervoer
Ludiek
Avond
Culinair
Entertainment
Maastricht
Omgeving Maastricht
België
Aachen
Toplocaties
John Smeets ...is oprichter, directeur en eigenaar van M-Event. Tijdens zijn loopbaan als gymleraar in Nijmegen heeft hij de opleiding Fysiotherapie gevolgd. Sindsdien is John al 30 jaar ervaren in het zoeken naar eigenzinnige ideeën, aparte locaties en dat ‘net even anders’ evenement. Hij durft daadwerkelijk ‘out of the box’ te denken. Persoonlijk is John een absolute sportieveling. Zijn grootste passie ligt op dat gebied bij golfen, andere sporten mag hij ook erg graag doen. Lieke Wouters ...is Account Manager bij M-Event. Deze enthousiaste dame heeft de opleiding Hoge Hotelschool in Maastricht gevolgd en sinds 2006 werkzaam bij M-event. Zij heeft ervaring opgedaan bij Centerparcs, Maastricht Congres Bureau, HotelloTOP.NL en de gezellige Maastrichtse hotellerie. En geeft naast haar werk bij M-Event ook nog sportlessen in een sportschool in Maastricht. Lieke komt graag bij u langs om de mogelijkheden voor uw evenement te bespreken en zorgt snel voor een uitgebreide offerte. Cindy Sleijpen ...is Account Manager bij M-Event. Na haar opleiding Vrijetijdskunde aan de NHTV in Breda is zij hier sinds 2000 werkzaam. Zij heeft veel levenservaring opgedaan tijdens het maken van verre reizen. Werkervaring heeft zij voornamelijk opgedaan bij het organiseren van jubileumactiviteiten in bloemenpark de Keukenhof en uiteraard tijdens de jaren bij M-Event. ‘Dit was precies wat we wilden.’ is de respons van de deelnemers van een evenenement waarop Cindy haar zinnen zet. Cindy zal u bijzonder vriendelijk telefonisch te woord staan, en zorgt snel voor een mooie offerte en nog liever voor een bevestiging. Nicolle Smeets ...is de vliegende keep binnen M-Event en runt de administratie. Zij heeft 18 jaar ervaring opgedaan als secretaresse bij DSM en SABIC. Tegenwoordig staat zij met raad en daad en goede zin M-Event terzijde. Bij M-Event geniet zij van de creativiteit, de professionaliteit en de veelzijdigheid van het bedrijf. Jeanine Uittenbogaard ... is Account Manager bij M-Event. Deze vrolijke en altijd even enthousiaste dame heeft haar opleiding gevolgd aan de Hoge Hotelschool in Maastricht. Sinds begin 2009 is zij werkzaam bij M-Event. Jeanine heeft haar strepen verdiend met diverse Sales & Marketing functies binnen de horecabranche. Zij heeft ervaring opgedaan bij onder andere Kasteel TerWorm, Cucina Mosae 100% Gusto en diverse luxe restaurants in Nederland. Gastvrijheid en flexibiliteit staan bij Jeanine bovenaan het lijstje. Zij doet er alles aan om uw evenement tot een groot succes te maken!
John Smeets ...is oprichter, directeur en eigenaar van M-Event. Tijdens zijn loopbaan als gymleraar in Nijmegen heeft hij de opleiding Fysiotherapie gevolgd. Sindsdien is John al 30 jaar ervaren in het zoeken naar eigenzinnige ideeën, aparte locaties en dat ‘net even anders’ evenement. Hij durft daadwerkelijk ‘out of the box’ te denken. Persoonlijk is John een absolute sportieveling. Zijn grootste passie ligt op dat gebied bij golfen, andere sporten mag hij ook erg graag doen.
Lieke Wouters ...is Account Manager bij M-Event. Deze enthousiaste dame heeft de opleiding Hoge Hotelschool in Maastricht gevolgd en sinds 2006 werkzaam bij M-event. Zij heeft ervaring opgedaan bij Centerparcs, Maastricht Congres Bureau, HotelloTOP.NL en de gezellige Maastrichtse hotellerie. En geeft naast haar werk bij M-Event ook nog sportlessen in een sportschool in Maastricht. Lieke komt graag bij u langs om de mogelijkheden voor uw evenement te bespreken en zorgt snel voor een uitgebreide offerte.
Cindy Sleijpen ...is Account Manager bij M-Event. Na haar opleiding Vrijetijdskunde aan de NHTV in Breda is zij hier sinds 2000 werkzaam. Zij heeft veel levenservaring opgedaan tijdens het maken van verre reizen. Werkervaring heeft zij voornamelijk opgedaan bij het organiseren van jubileumactiviteiten in bloemenpark de Keukenhof en uiteraard tijdens de jaren bij M-Event. ‘Dit was precies wat we wilden.’ is de respons van de deelnemers van een evenenement waarop Cindy haar zinnen zet. Cindy zal u bijzonder vriendelijk telefonisch te woord staan, en zorgt snel voor een mooie offerte en nog liever voor een bevestiging.
Nicolle Smeets ...is de vliegende keep binnen M-Event en runt de administratie. Zij heeft 18 jaar ervaring opgedaan als secretaresse bij DSM en SABIC. Tegenwoordig staat zij met raad en daad en goede zin M-Event terzijde. Bij M-Event geniet zij van de creativiteit, de professionaliteit en de veelzijdigheid van het bedrijf.
Jeanine Uittenbogaard ... is Account Manager bij M-Event. Deze vrolijke en altijd even enthousiaste dame heeft haar opleiding gevolgd aan de Hoge Hotelschool in Maastricht. Sinds begin 2009 is zij werkzaam bij M-Event. Jeanine heeft haar strepen verdiend met diverse Sales & Marketing functies binnen de horecabranche. Zij heeft ervaring opgedaan bij onder andere Kasteel TerWorm, Cucina Mosae 100% Gusto en diverse luxe restaurants in Nederland. Gastvrijheid en flexibiliteit staan bij Jeanine bovenaan het lijstje. Zij doet er alles aan om uw evenement tot een groot succes te maken!
OFFERTE | INFO@M-EVENT.NL | T 043-361 67 00